Festiwale

Kraków Live Festival 2016: znamy daty festiwalu!

19 i 20 sierpnia 2016 – oto daty Kraków Live Festival, który powraca po ubiegłorocznej, niezwykle udanej edycji!

Jej największą gwiazdą był Kendrick Lamar, autor najważniejszej płyty 2015 roku według zgodnej opinii publiczności i dziennikarzy. Pierwszych artystów #KLF2016 poznamy już w połowie marca.

W 2016 roku Kraków Live Festival wyjątkowo odbędzie się w dobrze znanej i lubianej lokalizacji. Artyści wystąpią na dwóch festiwalowych scenach na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Tuż obok Main Stage i Kraków Stage powstanie pole namiotowe. Wszystkie atrakcje dla uczestników będą dostępne w jednym miejscu!
Kraków Live Festival to wielkie święto dla fanów muzyki i zarazem jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tej części Europy. Co roku kilkudziesięciotysięczna publiczność odwiedza południe Polski, aby poznać najciekawsze brzmienia światowej sceny muzycznej. Kraków Live Festival to nie tylko dwa dni na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego – codziennie, w ramach karnetu festiwalowego, można będzie zwiedzać najważniejsze instytucje kulturalne w Krakowie oraz brać udział w imprezach klubowych czy specjalnych wydarzeniach towarzyszących.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Alter Art
Mecenat nad wydarzeniem sprawuje Gmina Miejska Kraków.
Więcej informacji na www.livefestival.pl

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NAJLEPSZE

IRJ.PL - imprezowy rozkład jazdy! Najlepszy blog muzyczny!

IRJ na FB

Wunderteam.com - 2015

To Top