Koncerty

XXIV koncert „Serce za serce” Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

W tym roku gwiazdą, która uświetni koncert będzie zespół Zakopower!

Zespół ma tysiące wiernych fanów, dzięki którym regularnie grywa około 80 koncertów w roku. Pozycja Zakopower umacnia się również na Europejskiej scenie World Music. Zespół zagrał na prestiżowych Europejskich Festiwalach: w OSTRAWIE, RUDOLSTAD oraz na węgierskim SZIGET FESTIWAL.

W 2010 roku dołożył do tego udział w Nigel Kennedy’s Polish Weekend Londynie w prestiżowej sali Queen Elizabeth Hall Southbank Centre, gdzie zagrał trzy koncerty w tym w dwóch projektach wspólnie z Nigelem Kennedy. Nie uszło to uwadze brytyjskiej prasie, The Times rozpływał się nad muzyką Zakopower i grą na skrzypcach Sebastiana Karpiela.

Pierwszy singiel „Boso” zdobył najwięcej głosów publiczności a tym samym tytuł Złotej Superpremiery na 48 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu!!! Singiel zawładnął również listami przebojów większości rozgłośni radiowych w Polsce na dobre kilka miesięcy, a cała płyta osiągnęła status PODWÓJNEJ PLATYNY!!!

Jesienią ukaże się nowa płyta zespołu!

Koncert „Serce za serce” organizowany jest z myślą o uhonorowaniu osób, firm i instytucji, które najhojniej wspierają postęp prac naukowo–badawczych, prowadzonych w Instytucie Protez Serca Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, są jej sprzymierzeńcami, przyjaciółmi oraz w rozmaity sposób przyczyniają się do kontynuacji dzieła założyciela i patrona Fundacji – Profesora Zbigniewa Religi.

Serdecznie ZAPRASZAMY!!!

Bilety w cenie 40 oraz 50 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

IRJ.PL - imprezowy rozkład jazdy! Najlepszy blog muzyczny!

IRJ na FB

Wunderteam.com - 2015

To Top