Koncerty

Zbliża się koncert Andrei Bocellego w Gdańsku!

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze i najbardziej wyczekiwane wydarzenie muzyczne w Polsce – koncert Andrei Bocellego Bocelli z chórem i Orkiestrą Opery Bałtyckiej.

23 stycznia 2016 roku w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie. Mariaż muzyki popularnej i operowego głosu Bocellego to połączenie doskonałe. Niesamowita ekspresja emocjonalna, która towarzyszy śpiewakowi podczas każdego koncertu porusza serca słuchaczy na całym świecie. Nie inaczej będzie tym razem. Styczniowy koncert Bocellego to znakomita okazja do zapoznania się z najnowszym repertuarem artysty. Muzyk zaprezentuje polskiej publiczności nowe aranżacje klasyków muzyki filmowej, zaskakując jak zawsze piękną i delikatną barwą głosu. Słuchacze będą mieli jedyną i niepowtarzalną okazję wysłuchania na żywo kompozycji pochodzących z niedawno wydanej płyty Cinema, która od daty premiery znajduje się na szczycie najlepiej sprzedających się płyt.

Bilety na koncert Bocellego to najpiękniejszy prezent, jaki można podarować bliskiej osobie – bilety dostępne są w Salonach Empik, na www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl oraz www.eventim.pl. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu dla publiczności przygotowane zostaną wyłącznie miejsca siedzące.

Ceny biletów: VIP – 755 PLN*; I – 585 PLN; II – 485 PLN; III – 385 PLN; IV – 255 PLN; V – 180 PLN

(*) PAKIET VIP zawiera: najlepsze miejsca siedzące w sektorach VIP przed sceną, catering w VIP Zone (otwarty 1,5 godziny przed koncertem oraz podczas przerwy), upominki z koncertu!

Na koncert Andrei Bocelliego w Gdańsku 23.01.2016 miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się na kondygnacji trzeciej, w sektorach 324 i 318.

Cena biletu wynosi 180zł / os. (w przypadku, gdy wymagana jest obecność opiekuna, musi on również zakupić bilet w cenie 180 zł).

Sprzedaż biletów prowadzi system eBilet: www.ebilet.pl , niepelnosprawni@ebilet.pl

Więcej:

http://ergoarena.pl/arena/niepelnosprawni/

źródło: http://www.makroconcert.com/pl/

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

NAJLEPSZE

IRJ.PL - imprezowy rozkład jazdy! Najlepszy blog muzyczny!

IRJ na FB

Wunderteam.com - 2015

To Top